EmoCnet projekt ‘Jezično izražavanje emocija’ dobio potporu Sveučilišta u Rijeci

Emotion Concepts Networks

U skladu s rezultatima vrednovanja prijavljenih projektnih prijedloga za inicijalne potpore mladim istraživačima za 2017. godinu, projektu ‘Jezično izražavanje emocija: Razvoj računalnih metoda identifikacije i ontološkog modeliranja komunikacije psiholoških stanja u hrvatskom jeziku (EmoCnet)‘ dodijeljena je Inicijalna potpora mladim istraživačima Sveučilišta u Rijeci. Na osnovu prosječnih ponderiranih ocjena evaluatora po 10 kriterija evaluacije, s najvećom mogućom ocjenom 10, EmoCnet projekt ostvario je prvo mjesto u kategoriji Humanističkih znanosti s ocjenom 9,167. Zahvaljujemo Sveučilištu na podršci!

2 Responses

1. Vladimir Taksic says:

Ovo je super zanimljivo, Ben!